Başkan Koyuncu, Salı Pazarında Kahvaltıda

Haberler / Güncel

Başkan Koyuncu, Salı Pazarında Kahvaltıda

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu Salı Pazarında güne başlayıp pazarcı esnafıyla kahvaltı yaptı. Emirdağ Belediyesi Kapalı Pazar Yeri’nde kurulan Salı Pazarını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeyi ihmal etmeyen Başkan Koyuncu esnafın kahvaltı davetine katıldı.

Pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Serkan Koyuncu, pazar tezgahlarını gezerek hem esnafın hem de vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.

Önemli olanın gönülden gönüle köprü kurmak olduğunu söyleyen Başkan Serkan Koyuncu; “Bugün güne pazar yeri ziyaretimiz ile başladık. Pazarcı esnafımızın kahvaltı davetine icabet ederek keyifli bir masada buluştuk. Ardından pazarcı esnafımız ve vatandaşlarımız ile bir araya gelerek talep, öneri ve sorunlarını dinledik. Esnafımıza hayırlı ve bereketli kazançlar, hemşehrilerimize de iyi alışverişler diledik. Derdimiz, halkımızı ve esnafımızı dinlemek her zaman onların yanında olmaktır. Güzel sohbetleri için gönülden teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Esnaf ve vatandaşlar Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'nun kendilerine yaptığı ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti.

  • Okunma: 1118

Yorumlar (0)Yorum Yap