Başkan Koyuncu’nun Eğitime Tam Destek

Haberler / Güncel

Başkan Koyuncu’nun Eğitime Tam Destek

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun projelerinden olan “Eğitime Tam Destek” devam ediyor. Başkan Koyuncu’nun talimatlarıyla, Emirdağ ilçe merkezi ve çevre köy okullarına kitap dağıtımları gerçekleştiriliyor.

Çocuk ve Gençlik Meclisleri, ücretsiz deneme sınavları, okullara teknik destek ve şimdi de yine Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun talimatlarıyla, Emirdağ ilçe merkezi ve çevre köy okullarına kitap dağıtımları gerçekleştiriliyor. Test kitapları ve okuma kitapları okul müdürlerine teslim edildi. Okuma kitapları, test kitapları yine okul müdürleri aracılığıyla ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılacak.

“Hiçbir öğrencimizi kitaplardan mahrum bırakmayacağız”
Eğitime desteklerin devam edeceğini söyleyen Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ‘’Emirdağ’ımızda hiçbir öğrencimizi kitaplardan mahrum bırakmayacağız. Belediyemiz öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin her daim yanındadır’’ dedi.

  • Okunma: 2374

Yorumlar (1)Yorum Yap

  • ecevit

    Tüm PERİHAN KEMAL ÇUNA İLKOKULU personeli olarak sayın belediye başkanımız Serkan koyuncu beyi yaptığı proje ve hizmetlerinden dolayı takdir ve tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.