Başkan Koyuncu’nun Yeni Yıl Mesajı

Haberler / Güncel

Başkan Koyuncu’nun Yeni Yıl Mesajı

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Koyuncu mesajında, "Başarı ve hizmetlerle dolu 2021 yılını geride bırakırken, 2022 yılına büyük umutlarla giriş yapıyoruz. Hep birlikte çıktığımız bu yolda ilerlerken siz değerli hemşehrilerimizden güç alıyoruz. Bu güç, her zaman bizlere çalışma arzusu kazandırıyor.Göreve geldiğimiz günden beri hiç azalmayan hizmet aşkımızla, her bir günümüzü dolu dolu geçiriyor ve ilçemize yeni bir çehre kazandırmaya devam ediyoruz. En büyük destekçimiz olan siz halkımızdan aldığımız güçle, hizmet yolunda gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz. 2022 yılı pek çok projemizin tamamlandığı ve ilçemizin hızlı değişim yaşadığı bir yıl olacak.

2022 yılının ülkemize, ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, bereket, mutluluk getirmesini, dünyanın ortak sorunlarının çözülmesi için yeni bir başlangıç oluşturmasını diliyorum.
Yeni yılda da hizmetlerimiz vatandaş odaklı, temel hedefimiz verimlilik olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle yurt içinde ve yurt dışında bulunan tüm hemşehrilerimin yeni yılını en içten duygularla kutlar saygı ve sevgilerimi sunarım."ifadelerini kullandı.

Video

  • Güncelleme: 31.12.2021 12:55
  • Okunma: 475

Yorumlar (1)Yorum Yap

  • Ecevit GÖZEL

    BAŞKANIM YOLUNUZ AÇIK OLSUN...EMİRDAĞIMIZIN ÖNÜNÜ AÇAN BAŞKAN OLARAK SEVİLİYORSUNUZ.EĞİTİME VE OKULUMUZA YAĞTIĞINIZ HİZMETLER İÇİN VELİLERİMİZ ÖĞRENCİLERİMİZ ÖĞRETMENLERİMİZ ADINA DA TEŞEKKÜR EDERİM...