BBP, Emirdağ Belediye Başkan Adayını Buldu!

Haberler / Siyaset

BBP, Emirdağ Belediye Başkan Adayını Buldu!

Geçtiğimiz hafta Emirdağ'da bir toplantı gerçekleştiren Büyük Birlik Partisi Afyon İl Teşkilatı ve Emirdağ İlçe Teşkilatı, 2019 seçimlerinde Emirdağ'da aday çıkaracaklarını dile getirmişlerdi. Bu görüşmelerdeki ayrıntılara www.emirdag.gen.tr ulaştı ve Büyük Birlik Partisi'nin Emirdağ Belediye Başkan Adayı olacak ismin kim olduğunu ortaya çıkardı.

Büyük Birlik Partisi Emirdağ İlçe Başkanlığı görevini yürüten İsa Şahbaz'ın 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde aday olacağını www.emirdag.gen.tr öğrendi. İsa Şahbaz; "Emirdağ hızlı bir çıkış yapmak ve heyecanlı bir ortam yaratmak amacım. Emirdağ'ı değiştireceğiz ve yatırımların öncüsü olacağız. Emirdağ için ne gerekiyorsa yapacağız hizmet için koltukta bile oturmayan bir başkan olacak, gece ve gündüz 7 gün 24 saat hizmet edeceğiz Emirdağlıların hiç şüphesi olmasın. Projelerimizi gizli tutuyoruz, zamanı gelince açıklayacağım. Sözümüz teminatımızdır bunu böyle bilsinler. Biz Emirdağ için her şeyi yapmaya hazırız. Birlikte bir Emirdağ için kardeşçe yaşama hakkını milletle yaşamak istiyoruz. Bütün toplumu birleştirmek istiyoruz." dedi.

Fotoğraflar

 • Okunma: 3217

Yorumlar (2)Yorum Yap

 • Süleyman Dinç

  İsa Bey
  Tebrik ediyorum,
  BBP İlçe Başkanlığından istifa ettiniz ancak Kamu Kurumunuzdan da istifa ettiniz mi?

 • İsa şahbaz

  Emirdağ tarihinde bir ilke imza atacak aday adayı olarak emirdağ belediye başkanlına talip oldum ilçe başkanlığını ramazan danışanà devretti m şimdidem BBP EMİRDAĞ BELEDİYÉ BAŞKANLİĞİNA ADAY ADAYINI DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM DEĞİŞİM ZAMANİ.İSA ŞAHBAZ.