Bizde Dedikodu Yok, İcraat Var

Haberler / Yerel 2019

Bizde Dedikodu Yok, İcraat Var

AK Parti Emirdağ Belediye Başkan Adayı Serkan Koyuncu, seçimlere 10 gün kala çalışma temposunu arttırdı.

Emirdağ esnafını yalnız bırakmayan, sürekli olarak esnafın dert ve taleplerini dinleyen Başkan Adayı Koyuncu, “Bizim yönetimimizde esnafımızla sürekli istişarelerde bulunacağız. Şuna da söz veriyoruz. Esnafımıza her zaman destek olacağız, onların daha iyi şartlarda ticaretlerini yapması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

BELEDİYE ÇALIŞANLARIMIZIN İÇİ RAHAT OLSUN
31 Mart günü seçimi kazandıklarında, belediyede çalışan hiç kimsenin iş kaygısı olmayacağını tekrarlayan AK Parti Başkan Adayı Serkan Koyuncu, “Şeytan bile rızk ile oynamaz. Biz inançlı, emeğe ve çalışana saygılıyız. O nedenle, kimsenin işten atılma korkusu olmasın. Herkes işinde gücünde, ekmeğinde olacaktır” diye konuştu.

BİZDE YALAN-DOLAN YOK
Başkan Adayı Serkan Koyuncu, seçim sürecinde yapamayacakları hiçbir vaadi ve projeyi kamuoyuna açıklamadıklarını söyledi. Bizde yalan-dolan yok diyen AK Parti Emirdağ Belediye Başkan Adayı Serkan Koyuncu, “Biz her gittiğimiz esnafta, her gittiğimiz evde yapacaklarımızı anlattık. Sayın milletvekillerimiz ve bakan yardımcılarımız hatta sayın bakanlarımız projelerimizi biliyor. Hepsi de Emirdağ’ımıza olan ziyaretlerinde projelerimize her türlü desteği vereceklerini ilan ettiler. Yeni dönemde projelerimizi gerçekleştirmek için bütün bakanlıklarımızla diyaloglarımız olacak. Herkes de işbirliğimize şahit olacaktır. Tekrar ediyoruz ki, bizde yalan dolan yok. Bizde dedikodu yok, icraat var” şeklinde konuştu.

HER PARTİDEN OY ALACAĞIZ
Seçim çalışmalarını sakin, sakin olduğu kadar kararlı ve çözüm üreten ekiple devam ettiklerini ifade eden Emirdağ Başkan Adayı Koyuncu, “Bizler oy veren-vermeyen diye bir sınırlamamız yok. Biz herkesin oyuna talibiz. Hemşerilerimize güveniyoruz ve AK Belediyeciliğin en güzel örneklerinden biri olacağız. Şunu da ifade etmek isterim. 1 Nisan günü bizim için seçim bitmiş, icraat zamanı gelmiştir. Herkesi kucaklayan, herkesin derdine koşturan, Emirdağ’ı kucaklayan bir belediye olacağız” dedi.

  • Okunma: 2557

Yorumlar (0)Yorum Yap