Emirdağ Belediyesi'ne Dört Ayda Dört Araç

Haberler / Güncel

Emirdağ Belediyesi'ne Dört Ayda Dört Araç

Emirdağ Belediyesi araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu göreve başlamasının dördüncü ayında ilçemiz Belediyesine dördüncü aracı kazandırdı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Koyuncu : “Emirdağ halkına hizmet için bu göreve geldik. Düşündüğümüz tek bir şey var. Herşeyin en iyisine layık olan Emirdağ halkına hak ettiği hizmeti nasıl sunarız? Bu düşünceyle göreve gelişimizin dördüncü ayında şehir içi yolcu taşımacılığında kullanılmak üzere iki araç daha alarak toplamda 4 aracı Belediyemize kazandırmış
olduk. Emirdağımıza ve halkımıza hayırlı-uğurlu olsun. Önümüzdeki günlerde Emirdağımız çok daha önemli hizmetlere şahitlik edecek. Emirdağ Belediyemize kazandırdığımız araçlarımız kredisiz ve borçsuz bir şekilde belediyemiz filosunda yer aldı.” dedi.

BELEDİYE’NİN ALDIĞI YENİ MİNİBÜSLERİ VALİ VE MİLLETVEKİLLERİ TEST ETTİ

Bu arada dün ilçemize gelen Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz Emirdağ Belediyesi tarafından şehir merkezinde kullanılmak üzere alınan minibüsleri de test etti. Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ile birlikte ilk seferini yapan minibüse binen Vali Tutulmaz Gömü Kasabasına gitti. Vali Tutulmaz burada geçtiğimiz günlerde vefat eden Gömü Belediyesi çalışanı Fuat Ateşli için düzenlenen Mevlid programına katılarak, Ateşli ailesi ve yakınlarına taziyelerini iletti. Emirdağ Belediyesi’nin uyguladığı tasarruf tedbirleriyle birlikte geçtiğimiz günlerde ilçemize getirilen minibüslerin şehir içi yolculuğunda kullanılacağı öğrenildi.

  • Güncelleme: 29.08.2019 21:06
  • Okunma: 1805

Yorumlar (0)Yorum Yap