Emirdağ OSB, Altyapı Çalışmalarına Başlıyor

Haberler / Güncel

Emirdağ OSB, Altyapı Çalışmalarına Başlıyor

Emirdağ OSB Yönetim Kurulu Toplantısı Kaymakam Bilici Başkanlığında Gerçekleşti

Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yeni yönetim kurulunun ilk toplantısı, Kaymakam Bilici başkanlığında yapıldı.
Kaymakamlık makamında gerçekleşen toplantıya Kaymakam Bilici’ nin yanı sıra OSB Yönetim Kurulu üyeleri Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Alper Yılmazer, Cengiz Demirkapu ve Mustafa Özdikmen katıldı.

İlk olarak OSB Yönetim Kurulu Başkanlığı için yapılan oylamada, Kaymakam Osman Bilici, toplantıda hazır bulunan üyelerin oybirliği ile OSB’ nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı seçildi. Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak ise Belediye Başkanı Serkan Koyuncu seçildi.
Emirdağ OSB Müdürü Şamil Çil tarafından verilen brifingin ardından, gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda, OSB’de yatırımcının ve çalışanların hayatını kolaylaştıracak devam eden projeler ve çalışmalar ele alındı.

OSB‘ nin fiziki koşulları hakkında da bilgilerin paylaşıldığı toplantıda, önemli ihtiyaçların giderilmesi ve OSB’de yapılması gereken çalışmalar ele alındı. Kaymakam Bilici, OSB’de üretim yapan tüm fabrikaların bölgemizdeki istihdam için çok değerli olduğunu ifade etti.

OSB’nin alt yapı koşullarının daha iyi olması için çalışmaların ivedilikle başlatılacağını söyleyen Kaymakam Bilici, alt yapı ve diğer ihtiyaçlar için de koordineli çalışarak sorunları çözüme kavuşturmaya çalışacaklarını belirtti.

  • Okunma: 343

Yorumlar (0)Yorum Yap