Emirdağ’da Futbol Okulu Açılıyor

Haberler / Güncel

Emirdağ’da Futbol Okulu Açılıyor

Emirdağ Belediyesi, 7-14 yaş arası Futbol Yaz Okulu kurs kayıtları başlıyor. UEFA B ve C lisansına sahip deneyimli hocalar eşliğinde verilecek kurslarla geleceğin yıldızları sahaya adım atıyor.
Emirdağ Belediyesi Yaz Futbol Okuluna başvurular 13 Mayıs Pazartesi günü başlıyor. 7-14 yaş grubundaki çocuklar için organize edilen futbol okuluna katılım için başvurular 13 Haziranda sona erecek. Başvurular Emirdağ Kültür Evi'nde alınacak olup detaylı bilgi için 0546 962 26 26 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Çocukların spora özendirilmesi ve yaz tatillerini en güzel şekilde geçirmeleri için belediye olarak böyle bir proje hazırladıklarını belirten Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ''İlçemizde açacağımız yaz futbol okulu ile sağlıklı, eğitimli ve başarılı bir gençlik yetiştirmek adına adımlar atıyoruz. Belediyemiz yaz futbol okulunda
UEFA B ve C lisansına sahip deneyimli hocalar eşliğinde geleceğimizin başarılı sporcularını yetiştirmeyi hedefliyoruz. Futbol sevgisini keşfetmek ve geliştirmek isteyen bütün gençlerimizi yaz futbol okuluna bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

  • Okunma: 408

Yorumlar (0)Yorum Yap