Emirdağ'da Köpek Cinayeti!

Haberler / Güncel

Emirdağ'da Köpek Cinayeti!

Emirdağ'a bağlı Aşağı Piribeyli köyünde 10 Temmuz akşam saatlerinde köpek yüzünden çıkan tartışmada, bir kişi hayatını kaybederken, bir çocuk da ağır yaralandı.

Aşağı Piribeyli köyü Eski Bağlar Mevkii Merasında yaşanan olayda, 17 yaşındaki Bekir Özer'in aynı köyden olan ve aynı zamanda hısımları olan Sedat Öksüz'e ait çoban köpeğini vurduktan sonra aile yakınları ile birlikte Sedat Öksüz'e saldırması sonucunda yaşanan tartışmada Sedat Öksüz'ün silahını ateşlemesi sonrasında Bekir Özer'in babası Mehmet Özer(56) olay yerinde yaşamını yitirdi. 17 Yaşındaki Bekir Özer ağır yaralanırken; Konya Meram Tıp Fakültesinde yoğun bakıma alındığı ve hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

56 yaşındaki Mehmet Özer olay yerinde yaşamını yitirirken 17 yaşındaki oğlu Bekir Özer ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastane de tedavi altına alındı.

Cinayeti işleyen Sedat Öksüz’ün, yaşananlardan sonra teslim olacağını bildirmesi üzerine, Davulga Jandarma Karakoluna bağlı ekipler Sedat Öksüz’ü göz altına aldı. Sedat Öksüz’ün alınan ifadesinin ardından savcılık tarafından tutuklandığı bildirilirken olayla ilgili geniş çaplı araştırma ve soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

  • Okunma: 6693

Yorumlar (0)Yorum Yap