Emirdağ'da Uyuşturucu Alemine Polis Baskını

Haberler / Güncel

Emirdağ'da Uyuşturucu Alemine Polis Baskını

Emirdağ İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan İlçe Emniyet Müdürü Erdal Yanık'ın ilçe genelinde yaptığı uygulamalarla Emirdağ'da güvenliğe yönelik önemli çalışmalara imza atılmaya başlandı. Emirdağ İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin son zamanlarda yaptığı başarılı çalışmaların biri de geçtiğimiz Pazar günü gerçekleşti. Pazar gecesi Emirdağ İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri bir eve baskın yaptı. Baskın neticesinde evde 30 gram esrar ile pompalı tüfek ve kesici aletler ele geçirildi.

Emirdağ İlçe Emniyet Müdürlüğüne gelen bilgiyle Emirdağ'da uyuşturucu satışı yaptığı ve fuhuş için kadın pazarladığı bilgisine ulaştığı 1 şahsı uzun süredir takip ediyordu. En son şahsın Suvermez Yolu civarında bir evde alem yapmak için arkadaşlarıyla toplandığı bilgisine ulaşan emniyet güçleri operasyon için düğmeye bastı. Hızlı bir şekilde mahkemeden alınan arama kararıyla Emirdağ polisi eve baskın yaptı. 2 katlı bir evin alt katında 4 erkek şahıs ve 2 bayanın alkol aldıkları görüldü. A.C. ve S.Ş. ile birlikte 4 şahsın bulundukları evde yapılan detaylı aramada ise 30 gram esrar maddesinin ele geçirildiği öğrenildi. Evin önünde park halinde bulunan şahıslara ait araçta yapılan aramada ise araç içine gizlenmiş vaziyette yine bir miktar esrar maddesi, pompalı tüfek ve kesici aletlere ulaşıldığı öğrenildi.

Şahıslar hakkında tahkikatın geniş çaplı olarak devam ettiği öğrenilirken ilçemiz emniyetinin uyuşturucu madde ile mücadelesinin artarak devam edeceği öğrenildi.

  • Okunma: 3468

Yorumlar (2)Yorum Yap

  • hamza

    adamlar kafayi bulmus pompali rufekleride almislar acaba barus pinari harekatinami katilacaklardi

  • Süleyman

    Allah güvenlik guclerimize zeval vermesin allah guvenlik guclerimize yardim etsin inşallah