Emirdağlı Yönter; Hesap Soracağım

Haberler / Siyaset

Emirdağlı Yönter; Hesap Soracağım

Neslihan Küpelioğlu Gözgeren isimli bayanın sosyal medyada il- çemize ‘Ermeni Yerleşim Merkezi’, Emirdağlılara da Ermeni benzet- mesi yapmasına hemşehrimiz İzzet Ulvi Yönter çok sert tepki göstererek “hukuk önünde hesap soracağım” dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili olan hemşehrimiz Yönter konuyla il- gili sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı :

“Emirdağ’a Ermeni yerleşim merkezi, Emirdağlılara da Ermeni diyen müptezel Allah’ın izniyle mahkemede bedelini ödeyecektir... Aziziye bir sevdadır, Türk mil- letinin gür ve güçlü sedasıdır... Belçika’daki hemşerilerime iftira atan, onları Köpekli Ermeni Kadın karşıladı diyen müennes bunun hesabını adalet önünde verecektir. Hemşerilerime bin selam olsun... Rabbim hepsini korusun...
Emirdağ Türklüğün iftihar ve itibar yöresidir. Yörük ve Türk- menlerin onur ve gurur yurdudur... Bir Emirdağlı olarak vatanperver ve milletperver Emirdağ’ımıza iftira atan, kötü gösterip haysiyet cellatlığı yapan kim olursa sonuna kadar mücadele edeceğim, hukuk önünde de hesap soracağım” dedi.

  • Okunma: 1759

Yorumlar (0)Yorum Yap