Emirdağlılar İftar Sofrasında Buluşacak

Haberler / Güncel

Emirdağlılar İftar Sofrasında Buluşacak

Emirdağ Belediyesi, On bir ayın sultanı Ramazan öncesi tüm hazırlıkları tamamladı. Emirdağ Belediyesi tarafından Belediye Sosyal Tesislerde her yıl açılan geleneksel iftar çadırında Ramazan ayı boyunca her gün yüzlerce kişiye ücretsiz iftar yemeği verilecek.

Emirdağlı hayırsever vatandaşların da destekleriyle Ramazan ayı süresince iftar çadırında her gün yaklaşık bin kişiye iftar yemeği verilecek.

Dayanışma ve paylaşma duygularının üst seviyelere çıktığı Ramazan ayında herkesi kurulan iftar sofralarına davet eden Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu; "Ramazan Ayı’nın bereketini, hemşehrilerimizle birlikte paylaşmak ve şehrimize yansıtmak istiyoruz. İftar çadırında hayırsever hemşehrilerimizinde desteğiyle her gün yaklaşık 1000 kişiye yemek ikramımız olacak. Şimdiden katkı sunan herkese çok teşekkür ediyorum. Mübarek Ramazan ayının müminlerin birliğine, beraberliğine ve kardeşliğinin güçlenmesine vesile olmasını niyaz ediyor, bütün İslam aleminin Ramazan aynı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

  • Okunma: 1183

Yorumlar (0)Yorum Yap