Geri Dön Resul!

Haberler / Güncel

Geri Dön Resul!

Belçika’da 26 Mayıs 2019 pazar günü yapılacak Genel seçimlere az bir zaman kala, De Gentenaar gazetesinin manşetine taşıdığı bir haber ilgi odağı oldu.

Belçika’da 14 Ekim 2018 pazar günü yapılan belediye seçimlerinde oylarını artırararak tekrar seçilen Resul Tapmaz, kendisine üyesi olduğu S.pa partisi tarafından teklif edilen 3 senelik belediye başkan yardımcılığı görevini kabul etmeyerek siyaseti bıraktığını açıklamıştı.

De Gentenaar gazetesi, hafızalarda iz bırakacak ilginç bir haberi sayfasına taşıdı.
Resul Kom Terug
Gent Muidelaan sokağındaki Bij Dok Noord alışveriş merkezinin karşısında, milletvekili adaylarının afişlerini süsleyen uzun tahta tabelaya, üzerinde “GERİ DÖN” yazılı Resul Tapmaz’ın büyük afişininin yapıştırılmasını haberleştiren Gentenaar gazetesi Resul Tapmaz’a, “SİYASETE DÖNECEKMİSİNİZ?” sorusuna, “HAYIR DÖNMEYECEĞİM” cevabını verdiğini yazdı.

Belemtürk gazetesinin bu haber ile ilgili düşüncelerini sorduğu Resul Tapmaz, ” Bu geçmişte yaptığımız hizmetlerin karşılığı olarak vatandaşlarımızın şahsıma gösterdiği güzel bir teveccühdür. Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bizim gönül bağımız onlarla hala devam ediyor. Eylül ayına kadar çocuklarıma ve aileme bol zaman ayırmaya devam edeceğim. Eylül ayından sonra vatandaşlarımıza başka alanlarda hizmet vermeye devam edeceğim” sözlerine yer verererek, siyasete tekrar dönmeyeceğini yineledi.

  • Okunma: 1036

Yorumlar (0)Yorum Yap