Halaç Rehabilitasyon Evi Doğalgaza Kavuştu

Haberler / Güncel

Halaç Rehabilitasyon Evi Doğalgaza Kavuştu

Kaymakam Osman Bilici ile Kaymakam adayı Mehmet Kaan Kini incelemelerde bulunmak üzere İlçemizde hayırsever iş adamı Fazlı Halaç tarafından yaptırılan Fazlı-Macide Halaç Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Kaymakamımız Osman Bilici’yi Kurum Müdürü Carullah Köktürk ve kurum görevleri karşıladı. Kaymakam Bilici daha sonra Kurum Müdürü Carullah Köktürk’ten yapılan çalışmalar ve kurum halkında bilgiler aldı.

Yaşlı bakım evi ve rehabilitasyon merkezini ziyareti sırasında Kaymakam Bilici “İlçemize böylesine güzel bir Yaşlı Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi kazandıran HALAÇ ailesi başta olmak üzere tüm hayırsever vatandaşlarımıza, ilçem ve şahsım adına teşekkür ediyorum ve bu tarz kazanımların ilçemiz adına artarak devam etmesini diliyorum” diyerek memnuniyetini ifade etti.
Ziyareti sırasında yaşlı bakımevi ve rehabilitasyon merkezinin ısınma donanımının doğalgaz sistemine çevrildiğini ve bu dönüşümün ısınma maliyetleri bakımından büyük tasarruf sağladığını müşahede eden Kaymakamımız Bilici merkezin süratle giderilmek de olan çeşitli inşaî sorunları hakkında bilgi aldı.
Kaymakam Bilici merkezden ayrılırken ilgili kurum personeline milletimizin yaşlılarını baş tacı eden bir anlayışa sahip olduğunu ifade ederek yaşlı bakımevi ve rehabilitasyon merkezinin kendisi için son derece büyük bir önemi haiz olduğunu ifade etti.

  • Okunma: 1392

Yorumlar (0)Yorum Yap