Lokmacıklar Arasında Satırlı Kavga

Haberler / Güncel

Lokmacıklar Arasında Satırlı Kavga

İlçemizde lokmacılar arasında sosyal medyada başlayan tartışma ilçemiz Uzun Çarşı girişinde satırlı kavgaya dönüştü. Olayda lokmacı esnaflarından biri kol ve bacağına aldığı satır darbeleri ile yere yığıldı.

Olay, bugün öğle saatlerinde ilçemiz Uzun Çarşı girişinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, ilçemizde lokma işi ile uğraşan Y.E.M. ve T.G., geçtiğimiz günlerde iş meselesi yüzünden sosyal medya üzerinden tartıştı. Taraflar bugün öğlen saatlerinde ise Uzun Çarşı girişinde karşılaşınca aralarında tekrar tartışma yaşandı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine iddiaya göre, Y.E.M., yanındaki satırla T.G.’ye iki defa vurup ardından kaçtı. T.G., ise bacağı ve kolundan aldığı satır darbeleri ile kanlar içinde kaldı. Olayın ardından çevredekilerin haber vermesi ile bölgeye polis ve 112 Acil servis ekipleri sevk edildi. Bölgeye gelen sağlık ekipleri T.G.’yi ambulansla Emirdağ Devlet Hastanesine kaldırdı, T.G. ilk müdahalesinin ardından Afyonkarahisar’a sevk edildi.

Olay sonrası olay yerinden kaçan Y.E.M.’yi daha sonra polis ekipleri yakaladı. Daha sonra olayla ilgili soruşturma başlatıldı. >Emirdağ Gazetesi

  • Okunma: 6565

Yorumlar (0)Yorum Yap