Muhtarlar Unutulmadı

Haberler / Güncel

Muhtarlar Unutulmadı

19 Ekim 2021 Salı günü Muhtarlar Günü Kutlama Programı düzenlendi. Program çelenk koyma töreni ile başladı, akabinde Emirdağ'ın lezzet durağı Taş Konak’ta öğlen yemeği programı ile devam etti.

Düzenlenen programa Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, Kaymakam Refiki Feyza Nur Kılıç, Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Gömü Belediye Başkanı Hakkı Tekin,İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Teberci, ilçe Emniyet Müdürü Erdal Yanık katıldı.

Samimi bir havada yapılan görüşmede muhtarlar mahallelerindeki çalışmaları anlatıp istek ve önerilerde bulundu. Muhtarlarımızı dinleyen Emirdağ Başkanı Serkan Koyuncu notlarını alıp bu konularda çalışmalar yapacağını dile getirdi.

Belediye Başkanı Serkan Koyuncu muhtarlara hitaben konuşmasında:
"Devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte ve halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektesiniz. Kalkınan ve sürekli büyüyen ülkemizin, hedeflerine birlik ve beraberlik içerisinde ulaşabilmesi için mahallemizden, büyükşehirlerimize kadar devletimizin tüm birimlerinin uyum ve işbirliğiyle hareket ediyoruz.
Demokrasi zincirinin ilk halkasını oluşturan seçimle iş başına gelmiş siz değerli muhtarlarımızın '19 Ekim Muhtarlar Günü'nü yürekten kutluyorum." ifadelerini kullandı.
Program sonunda muhtarlar Belediye Başkanı kendilerini unutmayarak birlikte olmalarından dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi ve günün anısına hatıra fotoğrafı ile program sona erdi.

  • Okunma: 420

Yorumlar (0)Yorum Yap