Sevgilinizi Bu Hediyelerle Şımartın!

Haberler / Medya

Sevgilinizi Bu Hediyelerle Şımartın!

Sevgililer günü, yıl dönümleri, doğum günleri için en özel hediyeleri size sunmaktayız. Hem maddi hem de manevi anlamda değerli olan ürünlerimizi sevgiliniz için alabilirsiniz. Özellikle pırlanta tektaş yüzük modellerimiz kız arkadaşlarınızı keyiflendirecektir. Klasik tektaşların yanı sıra renkli tektaş, beştaş, tam tur gibi seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Sevgilinizin zevkine uygun olan modelimizi tercih edebilirsiniz. Pırlanta yüzük modellerini uygun fiyata almak için bize başvurmanız yeterli olacaktır.

İndirimli Tek Taş Yüzükler
Klasik pırlanta tektaş yüzük sevenler için birbirinden farklı modellerde ve karatlarda seçeneklerimiz bulunmaktadır. Göze hitap eden değerli hediyeler için yalnızca sitemizi incelemeniz yeterlidir. Ayrıca sipariş verirken yüzük ölçüsünü belirtme imkanı da bulunmaktadır.
Hediye olarak en sık tercih edilen modellerden biri de 0.30 ct pırlanta baget yüzük seçeneğidir. Boyutu normaldir. Ayrıca 0.31, 0.28, 0.30 pırlanta yarım tur, 0.15 fantezi yüzük, etrafı küçük taşlarla çevrili olan 0.30 Coronet pırlanta tektaş yüzük seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Kadınların ilgisini oldukça çeken modellerdir.

İlgi Çekici Beştaş Modellerimiz
Sizler için beştaş pırlanta yüzük modelleri de sunmaktayız. Beştaş seçeneklerimiz daha görkemli ve canlı görünmektedir. Bu nedenle sevgiliniz fazlası ile şımaracaktır. Ayrıca düzenli şekilde yapmış olduğumuz indirimleri takip ederseniz uygun fiyatlı şekilde satın alabilirsiniz. Ürünlerimizde karatlar farklılık gösterebiliyor, değerine sizler karar verebilirsiniz. Kesimler yuvarlak, oval, kare olabilmektedir. Ağırlığı ise karata göre farklılık gösterebiliyor. Oldukça berrak görünüme sahip olan beştaş modellerimiz ile sevgililerinizi şımartabilirsiniz.

Renkli Tektaş İsteyenlere
Sadece pırlanta değil pırlanta safir, pırlanta yakut, pırlanta zümrüt ve fantezi yüzüklerimiz de sizleri bekliyor. Klasik 0.30 ct pırlanta baget yüzük dışında da seçenekleriniz bulunmaktadır. Sevgiliniz hangi model ve taştan hoşlanıyorsa indirimli şekilde satın alabilir ve hediye edebilirsiniz. Bu modellerde de karat farklılıkları söz konusu olabilmektedir.

Sevgililer gününde en şımarık hediyeler için: https://www.emelpirlanta.com/

Fotoğraflar

  • Okunma: 1174

Yorumlar (0)Yorum Yap