Başkan Koyuncu, Polis Haftasını Kutladı

Haberler / Güncel

Başkan Koyuncu, Polis Haftasını Kutladı

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emniyet Teşkilatının Kuruluşunun 176. yılı nedeniyle, Emirdağ İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek Emirdağ'da görev yapan Emniyet personellerinin haftasını kutladı. Başkan Koyuncu, ziyarette yaptığı açıklamada, Türk Polisinin, Türkiye’nin ve vatandaşların huzuru ve esenliği için var gücüyle çalıştığını ifade etti.

Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünü, milletin huzurunu, can ve mal güvenliğini sağlama görevini özveriyle yerine getiren Emniyet Teşkilatının 176. kuruluş yıldönümünü kutlayan Koyuncu, şöyle dedi: "Polis Teşkilatı, suç oluşmadan suçu önlemeye yönelik yaptığı çalışmalarla, tüm dünyada örnek gösterilen başarılara imza atmaktadır. Türk Polisinin, bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de her türlü zorluğun üstesinden geleceğine, ülkemizin ve vatandaşlarımızın huzuru ve esenliği için var gücüyle çalışacağına inancımız tamdır. Kurulduğu günden bugüne halkımızın huzur ve güvenliği için önemli görev üstlenen ve görevi başında Şehitlik mertebesine ulaşan Şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyorum. Gazilerimize sağlık içerisinde uzun ömürler diliyorum. Polis haftası kutlu olsun."

Ziyarette, Emirdağ İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ömer BİBEROĞLU, AK Parti İlçe Başkanı İsmail DİŞİÇÜRÜK ve yönetimi de yer aldı.

  • Okunma: 890

Yorumlar (0)Yorum Yap