Başkan Koyuncu'dan 14 Şubat Mesajı: Emirdağ Aşkıyla

Haberler / Güncel

Başkan Koyuncu'dan 14 Şubat Mesajı: Emirdağ Aşkıyla

Emirdağ'a yaptığı hizmetlerle adından sıkça söz ettiren Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'nun 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle yaptırdığı kutlama billboardları verdiği mesajlar ile dikkat çekti.

Başkan Koyuncu'nun Emirdağ'a ve hizmete olan aşkı, yaptırılan Sevgililer Günü billboardlarına da yansıdı. Sevgililer Gününe özel tasarlanan billboardlarda "Emirdağ Aşkıyla" sloganıyla dikkat çekiyor. Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, 14 Şubat Sevgililer Gününe farklı bir bakış açısı ile kutlamak istedikleri için bu çalışmayı yaptıklarını söyledi. Başkan Koyuncu bu çalışma ile Emirdağ hizmet aşkını ön plana çıkarttıklarını söyleyerek; "Bizim sevgilimiz, sevdiğimiz, onun için emek harcadığımız yer Emirdağ'dır. İşimiz hizmet Sevdamız Emirdağ. Emirdağımız; sevgimizle, birlik ve beraberlikle gelişecek, büyüyecek çok daha iyi konumlara gelecektir.

Bu vesileyle tüm hemşehrilerimin 14 Şubat Sevgililer Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. Her daim aşkla kalın, sevgiyle kalın." ifadelerini kullandı.

  • Okunma: 543

Yorumlar (0)Yorum Yap