Başkan Koyuncu'dan Sert Çıkış

Haberler / Güncel

Başkan Koyuncu'dan Sert Çıkış

Koronavirüs salgınının ardından Türkiye’de uçuşların dış ülkelerle kapatılması ve alınan tedbirlerle birlikte yurtdışında yaşayanlara sınırların açılmasıyla gurbetçi vatandaşlarımızın gözü memleketlerine çevrildi.

Salgından normalleşme süreciyle birlikte uçuşların ve sınırların açılmasıyla gurbetçilerimiz ülkemize gelmeye başladı. Gurbetçisiyle ünlü Emirdağ’da da gerek uçak gerek karayoluyla gurbetçiler gelmeye başladı.

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Mart ayından bu yana salgın sürecini çok iyi yönettiklerinin altını çizdi ve gurbetçilerimizi Türkiye’nin salgından en az etkilenen ve en temiz yerleşim yerlerinden birisi olan Emirdağ’a davet etti.
Başkan Koyuncu; “Memleket hasreti çeken gurbetçilerimizi, topraklarında huzur buldukları Emirdağ’ımıza davet ediyoruz. Sınırlarımız tüm hemşerilerimize açıktır. Yolda ve sınırlarda herhangi bir sorun bulunmamakla birlikte sizleri en iyi şekilde ağırlamaya hazırız. Türkiye’nin salgından en az etkilenen ve en temiz yerleşim yerlerinden birisi olan Emirdağ’ımızda gurbetçilerimiz için gerekli tedbirleri en üst seviyede almış bulunuyoruz. Hiç kimse benim gurbetçime gelmesin, diyemez; dedirtmem! Bu yıl gurbetçi hemşerilerimizi Emirdağ’ımızın girişinde Gurbetin Başkenti sloganıyla karşılıyoruz.” Dedi.

  • Okunma: 6109

Yorumlar (0)Yorum Yap