Belçika’da Yaşanan Her Olayı Emirdağlılara Mal Ediyorlar

Haberler / Güncel

Belçika’da Yaşanan Her Olayı Emirdağlılara Mal Ediyorlar

Belçika polisi, gelin alma merasiminin gerçekleştirileceği sırada havaya ateş açan Türkler için soruşturma başlattı.

EnsonHaber'in yaptığı habere göre özellikle Afyon-Emirdağ’dan aldığı göçlerle bilinen Belçika’nın Houthalen bölgesinde yaşayan Türkler, ülkenin güvenlik güçlerini alarma geçiren bir olaya imza attı.

DEFALARCA ATEŞ EDİLDİ
Brüksel kenti yakınlarında bulunan bölgede gerçekleşen Türk düğününe katılanlar, ülkemizde de birçok kazaya sebep olan havaya ateş açma geleneğini sürdürdü.

BELÇİKALILAR PANİKLEDİ
Gelin alma töreni sırasında ruhsatlı tabancalarıyla havaya ateş açan Türkler, bölge sakinlerine panik dolu anlar yaşattı.

BELÇİKA'DA SADECE EMİRDAĞLILAR YAŞAMIYOR

Emirdağ'da haberin görülmesinin ardından Belçika'da Türk toplumu tarafından olumsuz yapılan haberlerin tamamının Emirdağlılara mal edilmesi ise tepkiye neden oldu. Belçika’nın Houthalen bölgesinde yaşanan olayla ilgili olumsuz yapılan haber ise "Artık Yeter" dedirtti.

Video

 • Güncelleme: 03.09.2019 11:31
 • Okunma: 2886

Yorumlar (4)Yorum Yap

 • Emirdağ

  Adam bize TÜRK milletine seviyesiz diyor editör yayınlıyor!!!biz adama sen ermeni misin diyoruz bizimkini yayınlamıyor!!!

 • Emirdagli

  Baskentli serefsizlik yapma Seviyesiz olan senin gibi ermenilerdir

 • Başkentli

  Türkler kadar seviyesiz bir millet yoktur, sen burda her olayda suriyelilere isyan et, ama git avrupanın göbeğinde havaya silah sık, magandalik yap. Pes vallahi

 • gurbetci

  Emirdaglilar dügünde hic silah cekmez, Genk böllgesinde şahit oldum. Yozgatlilar dügününde şarşörler bosaldi. Sanki teksas idi