Belediye Başkanı İlaçlama Aracı Direksiyonunda

Haberler / Güncel

Belediye Başkanı İlaçlama Aracı Direksiyonunda

Emirdağ Belediyesi'nin sahada yürüttüğü bütün çalışmaların yakın takipçisi olan Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu bu sefer de ilaçlama aracının direksiyonuna geçerek İnkilap Mahallesinde ilaçlama çalışmaları gerçekleştirdi. Başkan Koyuncu'yu direksiyon başında gören vatandaşlar kısa süreli şaşkınlıklarının ardından kendisiyle sohbet edip çay ikramında bulunmak istediler.

Planlanan program çerçevesinde bütün mahallelerin ilaçlandığını belirten Başkan Koyuncu; "Halka hizmet Hakk'a hikmettir diyerek terimizin son damlasına kadar 24 saat esaslı ilaçlama ve temizlik işlemlerine Emirdağ Belediyesi olarak devam etmekteyiz. Rabbim bizden bu enerjiyi almasın, bizi Emirdağımıza, şehrimize hizmet etmekten alıkoymasın. Bu memleket,bu şehir bu ilçe hizmetin en güzeline layık. Biz Belediye Başkanı, yardımcım, müdürlerim ve bütün mesai arkadaşlarım hep birlikte gece gündüz demeden bu şehre hizmet etmek için varımızı yoğumuzu ortaya koyuyoruz. Rabbim hepsinden razı olsun diyorum." ifadelerini kullandı.

Halkla iç içe olmayı kendine düstur edinen Başkan Koyuncu ilaçlama sonrasında mahalle sakinleriyle biraraya gelerek onlarla hasbihal edip talep ve önerilerini dinledi.

Video

  • Okunma: 1063

Yorumlar (0)Yorum Yap