Demir Duraklardan Modern Duraklara

Haberler / Güncel

Demir Duraklardan Modern Duraklara

Emirdağ'da, günlük hayatta yoğun bir şekilde kullanılan ve yolcu hizmetlerinin temel unsurlarından olan duraklar modern bir görünüme kavuşuyor.

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, seçim vaatlerinden olan Modern Taksi ve Minibüs duraklarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Bu kapsamda toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşların daha rahat ve güvenli ulaşım sağlamaları için ihtiyaç tespit edilen noktalara modern minibüs durakları yapılıyor.
Vatandaşların konforlu ve güvenli yolculuk yapabilmesi amacıyla duraklar modern hale getirildiğini belirten Başkan Koyuncu; "Toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşlarımızın olumsuz hava koşullarından korumak ve güvenliğini sağlamak için çalışma yürüten mesai arkadaşlarımız yolcu yoğunluğu olan hatlardan başlayarak ihtiyaç tespit edilen noktalara modern durakların montajını yapıyor. Her şeyin en iyisini hak eden hemşehrilerimize hayırlı olsun." ifadelerini kullanarak ihtiyaç duyulan noktalarda modern durakların monte edilmeye devam edeceğini söyledi.

  • Okunma: 987

Yorumlar (0)Yorum Yap