Demiral, Mitinge Davet Etti

Haberler / Genel 2015

Demiral, Mitinge Davet Etti

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Abdil Demiral, 7 Haziran seçimlerini göz önünde bulundurarak bir basın açıklaması yaptı. Abdil Demiral açıklamasında şunları kaydetti:

“19 Mayıs saat 11:00’de Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız sayın, Dr. Devlet Bahçeli Afyonkarahisar Cumhuriyet Meydanında Afyonkarahisar Halkımıza seslenecektir. Buradan tüm vatandaşlarımızı ve gönüldaşlarımızı bu kutlu seslenişe bekliyorum. Yine aynı gün 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı başta Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arakadaşlarını anıyor hepinizi saygı sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.

“MHP’nin iktidarı artık kaçınılmazdır”

Kardeşlerim Milliyetçi Hareket Partisinin iktidarı artık kaçınılmazdır bu sadece bizim ilimizde değil, Tüm Türkiye’de Milliyetçi Hareket Partisine karşı müthiş bir ilgi ve alaka vardır. Bunun sebebi, ise mevcut AKP iktidarından vatandaşlarımız artık İllallah demiştir. Yetsin artık demiştir. Biliyorum ki 7 Haziran seçimlerinde bizlerle beraber sizlerin oylarıyla İnşallah tarih yazacağız. Sizleri tekrar saygı ve muhabbetle anıyor sizleri Allah'a emanet ediyorum”

  • Okunma: 2603

Yorumlar (0)Yorum Yap