Emirdağ’da Resmî Bayramlaşma Gerçekleştirildi

Haberler / Güncel

Emirdağ’da Resmî Bayramlaşma Gerçekleştirildi

Kurban Bayramı dolayısıyla Emirdağdaki resmî bayramlaşma Afyonkarahisar protokol üyeleri, Emirdağ Kültürevi bahçesinde düzenlenen bayramlaşma etkinliğinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun ev sahipliğinde düzenlenen bayramlaşma etkinliğine Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, Bayat Kaymakamı Ömer Tekeş, Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur, TBMM Başkan Müşaviri Cengiz Sağlam, Afyonkarahisar İl Genel Meclis Üyeleri Hüseyin Duran ve Necati Şevik, Ceylan Morca, AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı İsmail Dişiçürük, MHP Emirdağ İlçe Başkanı Orbay Divrikli, diğer protokol üyeleri, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Serkan Koyuncu, “Hizmetlerimiz artarak devam edecek”

Koronavirüs önlemleri kapsamında, tokalaşmadan selamlama usulu ile gerçekleştirilen bayramlaşma etkinliğinde, konuşmasını yapmak üzere söz alan Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, protokol üyeleri ve vatandaşların bayramını kutladı. Konuşmasında Emirdağ’ına yapılan hizmetleri anlatan Koyuncu, hizmetlerin durmadan ve artarak devam edeceğini söyledi.

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Emirdağ’ın kendisi için çok önemi olduğunu söyleyerek, bir anısını protokol üyeleri ve vatandaşlarla paylaştı.

  • Okunma: 1102

Yorumlar (0)Yorum Yap