Emirdağ’da Sosyal Medya Gözaltısı

Haberler / Güncel

Emirdağ’da Sosyal Medya Gözaltısı

Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesinde sosyal medya hesabından hükümete ve sağlık bakanına meydan okuyan kişi gözaltına alındı.
Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesinde sosyal medya hesabı Facebook üzerinden Hükümete ve sağlık Bakanı Fahrettin Kocaya meydan okuyarak ağza alınmayacak galiz sözler sarf eden R.Y., polis ekipleri tarafından evinden alınarak ifadesi alınmak üzere Emirdağ İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

GECE MEYDAN OKUDU GÜNDÜZ GÖZALTINA ALINDI
Dün Gece Sosyal Medya hesabından Sağlık Bakanı ve Hükümetimize ağır hakaretler ederek sıkıyorsa beni aldır evimden diye paylaşımda bulunan Emirdağlı Genç ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından bugün gözaltına alındı.

ÜLKEYİ KENDİSİNİN YÖNETECEĞİNİ İDDİA ETTİ
Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan R.Y. ağza alınmayacak galiz sözlerle hükümete ve Sağlık bakanına ağır hakaretler ederek ;”Yemiyorsa ülkeyi yönetmeyi biz yönetir, ne parası istiyon milleten bu kadar asalık bi yönetim olur mu insanlan magdur ettiniz” diyerek hükümeti ülkeyi yönetememekle suçladı.

AŞAĞILIK YÖNETİM VAR
Hatta haddini aşarak “ülkeyi biz yönetiriz” deme cesaretini bile gösteren R.Y. Mevcut hükümeti ve cumhurbaşkanımızı da “aşağılık bir yönetim” olarak nitelendirdi.Hükümetin insanları mağdur ettiğini de iddia eden R.Y.Konya’da ailesinin perişan olduğunu da iddia ederek üstüne hükümeti para istemekle suçladı.

SAĞLIK BAKANI KARA CAHİL
Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan R.Y. ağza alınmayacak galiz sözlerle hükümete ve Sağlık bakanına ağır hakaretler ederek;”Kara Cahil bir Sağlık Bakanı var” diyerek uzman tıp doktoru bakana da aşağılayarak hakaret etti.

BÖYLE EBEM BİLE YÖNETİR
“Darbede halk kurtarır, ekonomiyi halk düzeltir, deprem olur halk para toplar, sen ne …. yarıyorsun o koltuk.” Diyerek hükümete karşı ağza alınmayacak çok ağır hakaretlerde bulunan R.Y. hükümeti alaya alarak Böyle ülkeyi ebesinin de yöneteceğini iddia etti.

CUMHURBAŞKANINI VATAN HAİNLİĞİ VE HIRSIZLIK SUÇLAMASI
R.Y paylaşımlarında edep ve terbiye sınırlarını da aşarak hükümete ve Cumhurbaşkanımızı hırsızlıkla ve vatan hainliğiyle suçlayarak aldırabiliyorsa kendisini de evden aldırması hususunda meydan okudu. R.Y;,paylaşımında ;“hırsızlar vatan hainleri sizi hadi beni de aldır evden ……yiyorsa” dedi.

  • Okunma: 9066

Yorumlar (2)Yorum Yap

  • Davulgali

    Emirdagin soytarisi çakal bunlar değil mi her şeyi biz biliriz diyip ülkenin içine eden IMF ya bizi mecbur eden her neyse Tayyip Erdoğanin kılı ol sonra gel

  • Çavuş

    Vay cahil vay sen ne anlarsın vatan millet sevgisini. Bu millet yiyecek ekmek ve giyecek ayakkabı bulmadığı dönemde heykel yapmak için toplanan paralardan senin haberin varmı. Sen sıkıyorsa geçmişi yani o dönemi araştır lafını onlara yap. Bak akıllı ol ettiğin bütün hakaretleri sana misliyle iade ediyorum. Anladın