Özkaya’dan Koyuncu’ya Destek

Haberler / Yerel 2019

Özkaya’dan Koyuncu’ya Destek

AK Parti Milletvekili Ali Özkaya Emirdağ’daki Nevruz törenlerini katıldı, partililerle bir araya geldi, seçim çalışmalarına katıldı.

“ASKERİ HAVAALANI SİVİL UÇUŞLARA AÇILACAK
GURBETÇİLERİMİZE RAHAT ULAŞIM SAĞLIYORUZ”

Emirdağ’daki Nevruz kutlamaları ve partisinin programına katılmak için ilçeye gelen AK Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya, “Başkan Adayımız Serkan Koyuncu kardeşimizin 31 Mart günü ipi göğüsleyeceğine eminiz” dedi.
Emirdağ Milli Eğitim Müdürlüğünün organizasyonu ile gerçekleştirilen Nevruz kutlamalarına katılan Özkaya, Nevruzun ülkemize birlik, beraberlik getirmesini diledi.

AFYON’DAKİ ASKERİ HAVAALANI SİVİL UÇUŞLARA AÇILACAK
AK Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya, Afyon askeri havaalanının sivil trafiğe açılması için yaptıkları girişimlerden olumlu sonuçlar aldıklarını belirterek “Emirdağlı gurbetçilerimizin en kısa zamanda Afyon uçuş gerçekleştireceklerdir” müjdesini verdi.

Milletvekili Özkaya, Partisinin belediye başkan adayı Serkan Koyuncu’ya her türlü desteğin verileceği sözünü tekrarladı ve “Emirdağ ilçemizin ne sorunu varsa biz çözeriz. Adayımız Serkan Koyuncu kardeşimizin projeleri, bizim de projelerimizdir” diye konuştu.

PARTİMİZİN SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİMİZİN ÖNÜNDEKİ İNŞAAT DEMİRLERİ KALDIRILMALI
AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, Emirdağ Seçim Koordinasyon Merkezi’nin önündeki inşaat demirlerinin hoş bir görüntü vermediğini belirterek “Her gün yüzlerce insanımızın gelip geçtiği bu alanda inşaat demirlerinin konulması iyi olmamış. İnşaat demirlerinin en kısa zamanda kaldırılması gerekir” dedi.

  • Okunma: 1996

Yorumlar (0)Yorum Yap