Şehrimize Hizmeti Engelleyemeyeceksiniz

Haberler / Güncel

Şehrimize Hizmeti Engelleyemeyeceksiniz

Emirdağ ilçe seçim kuruluna yapılan itiraz sonrasına AK Parti 1. Sıra Belediye Meclis Üyesi adayı Mehmet Cemil Çıldır’ın adaylığını Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyesi olduğu için yapılan itiraz sonrasında istifa etmek zorunda kaldığı açıklandı.

AK Parti Emirdağ Belediye Başkan Adayı Serkan Koyuncu sosyal medya hesabından Mehmet Cemil Çıldır ile resim paylaşarak “Şehrimize hizmet etmemizi engelleyemeyeceksiniz!” yazdı.

İşadamı Mehmet Cemil Çıldır da bir açıklama yaptı ve hizmet etmekten vazgeçmeyeceğinin altını çizerek şunları kaydetti; ”Hepimizin ortak sevdası Emirdağ'dır. Memleketimize olan sevgimiz ve bağlılığımız siyasetin üstündedir. Emirdağ'ımıza, Afyonkarahisar'ımıza hizmet etmek için her hangi bir makam ya da mevkiye hiç bir zaman talip olmamışızdır. Teveccü gösteren başta hemşerilerimize ve Devlet büyüklerimize sevgi ve saygılarımı sunarım. Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odasında görevde olduğum için Emirdağ Belediyesi Meclis üyeliği adaylığım itirazlar ürerine ilgili makamlarca uygun görülmemiştir. Bu süre zarfında tebrik ve desteklerini ileten hemşerilerimize çok teşekkür ederim. Biz memleketimiz için her zaman çalışmaya, yatırım yapmaya, maddi ve manevi paylaşım yapmaya devam edeceğiz... Bizlere canımız babamız Oktay Çıldır Bey'in acı kaybından sonra sahip çıkan hemşerilerimize, biz de elimizden geldiğince hizmet etmeye devam edeceğiz. En önemlisi Emirdağ'ımızı seviyesini yükseltecek katma değerli projelerin hayata geçmesidir. Sevgili Abim ve Sayın Başkanımız Serkan Koyuncu'ya ve ekibine gerçekleştirdikleri ve gerçekletirecekleri projeler için şimdiden teşekkür ediyorum. Göreve talip olan Adaylara ve ekiplerine de başarılar diliyorum. Sevgi ve Saygılarımla…”

  • Güncelleme: 23.02.2024 18:34
  • Okunma: 1918

Yorumlar (0)Yorum Yap