Sözlerini Yerine Getiriyor

Haberler / Güncel

Sözlerini Yerine Getiriyor

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'nun en önemli yatırımlarından olan doğalgaz çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Beş yıl gibi kısa bir sürede şehrin yaklaşık % 90'ını doğalgaz konforuyla buluşturan Başkan Koyuncu son olarak doğalgaz alt yapısı tamamlanan Menderes Mahallesi, Eski Kacerli Mahallesi ve Afyonkarahisar Yolu yol boyunca doğalgazı devreye alıp gazlama işleminin yapıldığı programa katıldı.

İlçe sakinlerinin yoğun olarak talep ettiği konulardan biri olan doğalgaz yatırımları için kayıtsız kalmayan Emirdağ Belediye Başkanı Koyuncu açılış programında yaptığı konuşmada göreve geldiği günden bu yana bütün merkez mahallelerin doğalgaza kavuşması adına çalıştıklarını kaydetti. Emirdağ'a kalıcı ve yeni eserler bırakmak için durmadan yorulmadan çalışmaya devam ettiklerini vurgulayan Başkan Koyuncu; " Eski Kacerli Mahallesi, Menderes Mahallesi ve Afyonkarahisar yolu, yol boyu doğalgaz devreye alındı, gazlama işlemi yapıldı.

EPDK yapım kontrolü Ufuk Cankurt'a, Aksa Doğalgaz ve Emirdağ Belediye Çalışanlarına, Eski Kacerli Mahalle Muhtarlarımız Ordu Yaldızkaya ve Menderes Mahalle Muhtarımız Necati Sular'a, özellikle verilen rahatsızlığa katlanan vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Eski Kacerli ve Menderes Mahallesi sakinleri, evlerinin önüne kadar gelen doğalgaz yatırımlarının önünü açan ve girişimleri ile sonuca ulaşan Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'ya bu noktada gösterdiği hassasiyet için teşekkür ettiler.

Doğalgaz verme işlemine Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, EPDK Yapım Kontrolü Ufuk Cankurt, Eski Kacerli Mahalle Muhtarı Ordu Yaldızkaya, Menderes Mahalle Muhtarı Necati Sular ve vatandaşlar katıldı.

  • Okunma: 1221

Yorumlar (0)Yorum Yap