Emirdağ Spor İçin Ne Yapacaklarını Konuştular

Haberler / Spor

Emirdağ Spor İçin Ne Yapacaklarını Konuştular

Emirdağ Spor Kulübü yeni yönetimi tarafından organize edilen istişare toplantısına Kaymakam Bilici, Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ile birlikte Emirdağ’daki oda yönetim kurulu başkanları, sivil toplum kuruluşları ve muhtarlar katılım sağladı.

Toplantıda, Emirdağ Spor’ un yeni sezon hedefleri, ihtiyaçları ve yapılacak projeleri konuşulurken, her alanda olduğu gibi futbol alanında da gençlerin yanında olduğunu belirten Kaymakam Bilici, “Emirdağ Spor Kulübü başkanlığına yeni seçilen Hüseyin Akçeşme’ ye yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyor ve Emirdağ Spor’ a yeni sezonda başarılar diliyorum. Biz Kaymakamlık olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz. Emirdağ Spor bu yıl inşallah Belediye Başkanımız tarafından yenilenen şehir stadyumunda çok iyi sonuçlar alır ve hak ettiği yerlere gelir” dedi.

Emirdağ için, Emirdağ Spor için çalışmaların devam ettiğini, en son Emirdağ Şehir Stadyumu zemin yenileme çalışması yaptıklarını belirten Belediye Başkanı Koyuncu, “Her gencin hayali futbolcu olmaktır. Bizlerde gençlik yıllarımızda futbol oynadık. Sevgili gençler çok iyi imkânlar içerisindeler. Bizler gençlerimiz için ne yapabilirizin derdindeyiz. Elimizdeki imkânlar dâhilinde ilçemizde spor faaliyetlerinin gelişmesi amacıyla çalışmalar yapmaktayız. Bu vesile ile Emirdağ Spor kulübümüze yeni sezonda başarılar diliyorum” dedi.

  • Güncelleme: 21.09.2021 10:03
  • Okunma: 912

Yorumlar (1)Yorum Yap

  • hamza

    emirdagspor teknik kadrosuda eski futbolcu balik yer alsa cok faydali olur