Emirdağ’da Eğitime Tam Destek

Haberler / Güncel

Emirdağ’da Eğitime Tam Destek

Öğrencilerin boş zamanlarını daha verimli geçirebilmelerine imkan sağlayan Emirdağ Belediyesi Gençlik Merkezi kültürel ve sanatsal faaliyetlerin yanı sıra çocukların okul derslerine yardımcı oluyor.

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'nun eğitime verdiği tam destek kapsamında Emirdağ Belediyesi Gençlik Merkezi bünyesinde açılan sürekli eğitim ve etüt merkezinde dersler başladı.

Sürekli Eğitim ve Etüt Merkezinde; AYT - TYT - LGS - DGS hazırlık kursları, YKS'ye yönelik denemeler, LGS için yıl boyunca psikolojik ve akademik destek, lise grupları için tüm dersler, 3. sınıftan 8. sınıfa kadar tüm dersler ücretsiz olarak veriliyor.

İlçeye kazandırdıkları tesislerle sosyal, kültürel, sportif ve akademik yönden öğrencilere destek verdiklerini belirten Başkan Koyuncu; "En doğru yatırım geleceğe ve gençliğe yapılan yatırımdır. Biz de Emirdağ ’da projelerimizi bu düşünceyle hayata geçiriyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimizin gelişimlerine katkı sağlamak adına önemli projeleri hayata geçiriyoruz. Bunlardan bir tanesi olan Emirdağ Belediyesi Sürekli Eğitim ve Etüt Merkezinde ücretsiz olarak verdiğimiz kurslarla çocuklarımızın eğitimlerine destek oluyoruz. Bütün çabamız geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımıza daha iyi imkanlar sağlamak" dedi.

  • Okunma: 688

Yorumlar (0)Yorum Yap