Emirdağlı Gençler Kampa Gidiyor

Haberler / Güncel

Emirdağlı Gençler Kampa Gidiyor

Emirdağ Belediyesi Gençlik Merkezi gençlerin yaz dönemlerini eğlenceli ve verimli geçirmesini sağlamak ayrıca gençlere Emirdağ'ın doğal, kültürel ve coğrafi özelliklerini yakından tanıtmak amacıyla doğa kampları düzenliyor.

Ağustos ayında Yedikapı Barajına kampa götürülecek gençlerin ulaşım, konaklama ve yemek ihtiyaçları Emirdağ Belediyesi Gençlik Merkezi tarafından karşılanacak.

Gençlerin yaz tatilini kaliteli ve dolu dolu geçirebilmelerini sağlamak için çalıştıklarını belirten Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu; "Emirdağ Belediyesi Gençlik Merkezi, gençlerimizin kaliteli zaman geçirmelerini sağlamak için faaliyetlerine devam ediyor. Emirdağ Belediyesi Gençlik Merkezi tarafından düzenleyecek kamplarla gençlerimizin kültürel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmayı, ilçemizin kültürel ve turistik yerleriyle ilgili bilgi edinmelerini sağlamayı hedefliyoruz. Yeni arkadaşlıklar kuracak, farklı deneyimler yaşayarak eğlenceli bir gün geçirecek tüm gençlerimizi kamplarımıza davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

  • Okunma: 838

Yorumlar (0)Yorum Yap