Emirdağlı Bakan Gurbetçi Festivaline Geliyor

Haberler / Güncel

Emirdağlı Bakan Gurbetçi Festivaline Geliyor

28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrası Türkiye Yüzyılının kabinesinde Aile ve Sosyal Hizmet Bakanı görev alan Emirdağlı Mahinur Özdemir Göktaş, 6 Ağustos 2023 tarihinde başlayacak Gurbetçi festivali için Emirdağ’a geleceği öğrenildi.

BAŞKAN KOYUNCU, BAKANI ZİYARET ETTİ Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Kaymakamı Osman Bilici ile birlikte Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ı ziyaret ederek, Emirdağ’a yapılan ve yapılacak olan çalışmaları görüştü. Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ilçeyi ilgilendiren projelerin istişare edildiği ziyarete ilişkin; “Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız, kıymetli hemşehrimiz Sayın Mahinur Özdemir Göktaş’ı ziyaret ederek, her zaman olduğu gibi şehrimizi ve çalışmalarımızı konuştuk. Ziyarette gösterdiği yakın ilgiden, yapacağımız projelere verdikleri desteklerden ve şehrimize gösterdiği alakadan dolayı Sayın Bakanımıza teşekkür ediyorum.” Dedi.

Koyuncu, Bakan Mahinur Özdemir Göktaş’ın 6 Ağustos Pazar günü Gurbetçi Festivali kapsamında ilçeyi ziyaret edeceğini duyurdu.

  • Okunma: 934

Yorumlar (0)Yorum Yap